خط و مشی شرکت ساتراپ پلیمر

شرکت ساتراپ پلیمر در سال 1384 با هدف تولید محصولات بسته بندی تاسیس و خط و مشی فعالیت خود را به شرح ذیل ترسیم نموده است:

  • رعایت اصل مشتری مداری از طریق اراءه محصولات متنوع با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب به منظور کسب رضایت حداکثری مشتریان.
  • شناسایی و به کار گیری استعدادهای فردی و گروهی در جهت ارتقاء سطح آگاهی ، روحیه همکاری ، دانش فنی و مهارت کارکنان با رویکرد آموزش در جهت بهبود خدمات.
  • تحقیق و توسعه با هدف نوآوری ، توسعه کمی و کیفی محصولات و بهبود مستمر فرآیندهای تولید در راستای گسترش بازار و ارتقاء سطح بهره وری.
  • افزایش سهم بازار داخلی و بین المللی و توسعه نام آوری شرکت از طریق بهره گیری از فناوری های نوین در توسعه فعالیت ها و ارائه خدمات جدید.
  • صیانت از نیروی انسانی و تجهیزات به منظور پیشگیری از بروز و کاهش حوادث و حفاظت از محیط زیست به واسطه پیشگیریاز آلودگی ، کمک به بازیافت ،تبلیغ ،ترویج و تولید محصولات زیست تخریب پذیر و به حداقل رساندن آسیب های زیست محیطی.

ما با رعایت اصول فوق به آینده ای روشن می اندیشیم .

شرکت ساتراپ پلیمر در سال 1384 تاسیس و پس از اخذ جواز تاسیس از اداره کل صنایع و معادن استان اصفهان اقدام به احداث کارخانه خود به مساحت 4200 متر مربع در ناحیه صنعتی میمه نمود.

در فاز نخست این شرکت موفق به نصب و راه اندازی خطوط BLOWN FILM خود به تعداد ده دستگاه خط تولید از عرض 90 سانتیمتر تا 200 سانتیمتر و همچنین 3 دستگاه دوخت تمام اتوماتیک و یک دستگاه دوخت و پرفراژ عریض تا 200 سانتیمتر ، یک دستگاه اسلایتر عریض و یک دستگاه چاپ 4 رنگ و خط بازیافت گردید.

با بهره برداری از این خطوط ، این شرکت امکان تولید انواع محصولات بسته بندی پلیمری اعم از شرینک فیلم ، کاور ، کیسه های نایلونی ، کیسه های تبلیغاتی ،تاپ پالت ، شرینک پالت ، فیلم های پوشش کانال های انتقال و نگهداری آب ، پلاستیک کشت (مالچ) و ... را به ظرفیت 3600 تن در سال بدست آورد.

در فاز دوم شرکت ساتراپ پلیمر با بهرهبرداری از خط تولید فیلم های پلی اتیلن چند لایه تخت (PE CAST MULTI LAYER FILM) موفق به تولید انواع استرچ فیلم های هندرپ ، ماشین رپ و سایلج فیلم با ظرفیت 1200 تن در سال گردید.

در این مرحله با بکارگیری اسلایتر اتوماتیک امکان تولید انواع استرچ فیلم از عرض 5 سانتیمتر تا 100 سانتیمتر و با قطر داخلی بوبین 10 میلیمتر تا 76 میلیمتر فراهم گردید.

در فاز سوم با اضافه شدن خط تولید CPP/CPE CAST MULTILAYER FILM امکان تولید محصولاتی با کیفیت سیار بالا اعم از استرچ ، سایلج فیلم ، لمینیشن فیلم CPE ، لمینیشن فیلم CPP ، فیلم های تنفسی و مالچ فیلم به ظرفیت 2000 تن در سال فراهم گردید.

با بهره گیری از این خطوط امکان تولید فیلم های سه و پنج لایه تا عرض 1500 میلیمتر مهیا گردید.

همچنین با بکارگیری خطوط تکمیلی لمینیشن ، دوخت، اسلایتر ، پرفراژ و چاپ، امکان ارائه خدمات جانبی در سطح وسیعی مهیا می باشد.

در طرح توسعه های بعدی ما با بکارگیری ماشین آلات مدرن PE BLOWN MULTILAYER FILM MACHINE و PRINTING & LAMINATIONE FILM MACHINE خدمات گسترده ای در سطح منطقه ای و بین المللی ارائه خواهیم داد.

ساتراپ پلیمر با بکارگیری ماشی آلات مدرن ، پرسنل متخصص و نگاه مشتری مدارانه خود به آینده ای روشن در کنار شما و میهن عزیزمان می اندیشد.

شرکت ساتراپ پلیمر

Tel : 021 263 00 703

Satrap polymer

Tel : 021 263 00 703